Закладка-лисичка, постер та книгаБлижче до осені (2018) книга “Там, не немає тіней” має вийти у світ і  ви першими отримаєте примірник з автографом та побажаннями, а на додачу ще й постер та оригінальну закладку у вигляді лисички.

Чому саме металева закладка-лисичка? По-перше, металева, бо так надійніше – вона не зімнеться та не загубиться, як паперова, а по-друге, тому, що однією з головних героїнь книги є дівчина Малуша. Вона чаклунка і живе у лісі, тому вміє прикидатися різними лісовими звірами. Але особливо їй подобається бути лисицею, бо вона вважає, що так в неї дуже гарно виходить ховатися від недобрих людей. Та й полювати собі поживу у такому вигляді їй значно зручніше. 

А з приводу постерів з головними героями хочу сказати, що ми вирішили, що хай це буде сюрприз – тобто заздалегідь невідомо, який дістанеться саме вам. Але якщо ви не прихильник усіляких там несподіванок, то тоді обов’язково вкажіть у формі замовлення, який саме вам до смаку. Вибрати їх можна на головній сторінці сайту у рубриці “Персонажі”  

Хочете бути першим хто зможе отримати це все? Тоді запрошую до нашої крамнички

Якщо надумаєте придбати щось одне з цього комплекту, то будь ласка – ми передбачили і таку можливість)

у магазин